Onlangs werd bekend dat Oscar Aerts ‘Goede Tijden, Slechte Tijden’ gaat verlaten, maar de acteur zit niet stil! Oscar laat namelijk via Instagram weten opnames te hebben voor de nieuwe Net5 serie ‘Meiden van de Herengracht’.

Meiden van de Herengracht is de Nederlandse versie van de serie Lipstick Jungle. De serie verteld het verhaal van drie jonge Amsterdamse carrièrevrouwen die het helemaal gemaakt hebben in de wereld van mode, tv en magazines. Welke rol Oscar zal gaan spelen is nog niet bekend.

1 comment on “Oscar Aerts in ‘Meiden van de Herengracht’

  1. hallo
    onze groep op fb bestaad sinds 2013 en ik wilde julli even bedanken aangezien we veel berichten van deze pagina delen en we daardoor onze leden goed op de hoogte kunnen houden
    uiteraard met de bron erbij
    kom anders eens een kijkje nemen
    het is een besloten groep maar mocht je het niks vinden kun je je altijd afmelden https://www.facebook.com/groups/122479984588983/

Geef een reactie